Πέμπτη, 30 Ιανουαρίου 2014

ΑΛΜΑ ΣΤΗΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΤΟΥ ΚΑΡΙΕΡΑ

Το μεγάλο άλμα στην ποδοσφαιρική του καριέρα έκανε ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΙΔΗΣ, αφού με τις εμφανίσεις του στην ομάδα του ΕΘΝΙΚΟΥ μαγνήτισε τα βλέμματα μεγάλων συλλόγων και πραγματοποίησε την μεταγραφή του σε ομάδα της σούπερ λιγνκ και συγκεκριμένα στον ΛΕΒΑΔΙΑΚΟ, όπου θα αγωνίζεται στην ομάδα Κ20 μέχρι το καλοκαίρι του 2014 και στη συνέχεια αν όλα πάνε καλά στην ανδρική ομάδα σαν επαγγελματίας.
-Ευχόμαστε καλή σταδιοδρομία στο Γιώργο που πέρασε από όλα τα τμήματα υποδομής του ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ, να είναι γερός και να έχει πάντα επιτυχίες.







Τετάρτη, 29 Ιανουαρίου 2014

Πρόγραμμα αγώνων παιδικών πρωταθλημάτων 1 & 2 Φεβρουαρίου 2014

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 
ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014


7ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΥ ΚΟΥΗ – 2η αγωνιστική
----------------------------------------------------------------


ΑΠΕ Λαγκαδά – Εθνικός Ευόσμου 1 – ώρα: 12.00

8ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ – 2η αγωνιστική
--------------------------------------------------------------------------- - 


Εθνικός Ευόσμου Α – Ντ. Κούης 2 – ώρα: 14.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ


7ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΝΥΜΦΑΙΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ – 2η αγωνιστική
---------------------------------------------------------------------------------
Π. Μελάς 3 – Εθνικός Ευόσμου – ώρα: 10.30


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ

2ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΒΑΟ – 12η αγωνιστική
--------------------------------------------------------------
Λύκοι – Εθνικός Ευόσμου – ώρα: 12.30

Τρίτη, 28 Ιανουαρίου 2014

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου & Δευτέρας 1-3 Φεβρουαρίου 2014

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 02.02.2014


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μ.Αλέξ. Βραχιάς - Εθνικός Ευόσμου 

Γήπεδο:Βραχιάς - ώρα:15.00





Τετάρτη, 22 Ιανουαρίου 2014

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλημάτων υποδομών

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
-----------------------------------------


ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ - Εθνικός Ευόσμου 
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:12.30



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
----------------------------------------------------



Εθνικός Ευόσμου - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:13.30


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014


7ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΥ ΚΟΥΗ – 2η αγωνιστική
----------------------------------------------------------------


ΑΠΕ Λαγκαδά – Εθνικός Ευόσμου 1 – ώρα: 12.00

8ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ – 2η αγωνιστική
--------------------------------------------------------------------------- - 


Εθνικός Ευόσμου Α – Ντ. Κούης 2 – ώρα: 14.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

7ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΝΥΜΦΑΙΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ – 2η αγωνιστική
---------------------------------------------------------------------------------


Π. Μελάς 3 – Εθνικός Ευόσμου – ώρα: 10.30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ

2ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΒΑΟ – 12η αγωνιστική
--------------------------------------------------------------
Λύκοι – Εθνικός Ευόσμου – ώρα: 12.30

Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου 25 & 26 Ιανουαρίου 2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 25.01.2014

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μ.Αλέξ. Βραχιάς - Εθνικός Ευόσμου 

Γήπεδο:Βραχιάς - ώρα:15.00

Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου 2014

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΣΜ
==========

παιδικό........................ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ...........................0-2
προπαιδικό..................ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΚΟΥΗΣ.................................................................4-1
τζούνιορ(κανονιέρηδες) ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ...................................................0-0
τζούνιορ(κουη)............ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΙΟΝΙΚΟΣ..............................................................6-1
προτζούνιορ.................ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΕΡΜΗΣ.................................................................1-3
μπαμπίνι.......................ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΚΑΔ.ΚΟΥΔΑ....................................................3-0


ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΥΗ
=================

παιδικό........................ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Δ.ΕΛΠΙΔΟΣ..........................................................7-0
προπαιδικό..................ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΚΟΥΗΣ.................................................................1-2
τζούνιορ(Γρηγόρης)....ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ.................................................5-3
τζούνιορ(Χρήστος)......ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Δ.ΕΛΠΙΔΟΣ..........................................................1-3
προτζούνιορ(Σάκης)....ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΚ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ................................................3-2
προτζούνιορ(Σάκης)....ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ.............................................3-1
προτζούνιορ(Γρηγόρης) ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Δ.ΕΛΠΙΔΟΣ........................................................2-3
μπαμπίνι(Μαρία)..........ΕΘΝΙΚΟΣ  ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΑΚΕΔΩΝ.........................................................2-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) Νεότερα αποτελέσματα (14η αγωνιστική)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)   
Νεότερα αποτελέσματα
(14η αγωνιστική)

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ23Μ.ΑΛΕΞ. ΒΡΑΧΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ21ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ32ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ31ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ31ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ03ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ

Βαθμολογία

ομάδεςβαθμοίποινέςγκολN/I/Hεντόςεκτός
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 34027-18 11-1-2 15-8 7-0-1 12-10 4-1-1 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 28036-18 8-4-2 21-7 6-1-0 15-11 2-3-2 
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 28022-19 9-1-4 14-6 6-1-0 8-13 3-0-4 
ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ 23031-24 7-2-5 16-12 3-2-2 15-12 4-0-3 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 23027-31 7-2-5 14-9 4-2-1 13-22 3-0-4 
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 19023-18 5-4-5 17-12 3-2-3 6-6 2-2-2 
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 19020-15 5-4-5 10-5 3-1-2 10-10 2-3-3 
Μ.ΑΛΕΞ. ΒΡΑΧΙΑΣ 19026-26 5-4-5 11-11 2-2-2 15-15 3-2-3 
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 18026-26 5-3-6 16-14 3-2-2 10-12 2-1-4 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 16029-29 5-1-8 15-12 3-1-3 14-17 2-0-5 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 6020-32 1-3-10 13-15 1-1-5 7-17 0-2-5 
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4013-44 1-1-12 9-18 1-0-6 4-26 0-1-6 

Τετάρτη, 15 Ιανουαρίου 2014

Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου & Δευτέρας 18-20/1/2015

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ


ΚΥΡΙΑΚΗ 19.01.2014

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------


Αστέρας Αμπελοκήπων - Εθνικός Ευόσμου 
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Γιαννακοπούλου Παναγιώτα


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑ 20.01.2014


ΔΕΥΤΕΡΩΝ ΟΜΑΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------


Εθνικός Ευόσμου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:18.00
Α' βοήθειες: Χαρατσίδης 

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλημάτων υποδομής


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
-----------------------------------------



Εθνικός Ευόσμου - Ηρακλής Αμπελοκήπων 
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:13.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)
----------------------------------------------------


Εθνικός Ευόσμου - Ντίνος Κούης 
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:09.00


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014


7ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΥ ΚΟΥΗ – 1η αγωνιστική
------------------------------------------------------------------


Εθνικός Ευόσμου 1 – Ιωνικός – ώρα: 14.00

8ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ – 1η αγωνιστική
-----------------------------------------------------------------------


Ελπίδες Ηλιούπολης – Εθνικός Ευόσμου Α - ώρα: 12.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

7ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER – 1η αγωνιστική
---------------------------------------------------------------------


Εθνικός Ευόσμου – ΑΣ Ερμής – ώρα:13.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ 

2ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΒΑΟ – 11η αγωνιστική
---------------------------------------------------------


Εθνικός Ευόσμου – Γ. Κούδας – ώρα: 09.30

Δευτέρα, 13 Ιανουαρίου 2014

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 3-0

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΣΜ
=========
παιδικό........................ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ...............................................2- 3
προπαιδικό..................ΠΕΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ......................................................2-1
τζουνιορ (γ.Κουη).......ΑΚΑΔ.ΚΟΥΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ................................................1- 2
τζούνιος(γ.Πρωτέα)....ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ................................................2-3
προτζούνιορ................ΠΡΩΤΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ........................................................3-1
μπαμπίνι......................ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ..........................................6-5

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΥΗ
===============

προπαιδικό....................ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ...................................................6-0
τζούνιορ (Γρηγόρη)......ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΟΥΗΣ ..............................................................3-3
τζούνιορ(Χρήστος).......ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΟΥΗΣ ..............................................................1-3
προτζούνιορ (Σάκης)....ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ .......................................2-0
προτζουν.(Γρηγόρης)....ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΟΥΗΣ...............................................................4-4
μπαμπίνι........................ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΟΥΗΣ...............................................................3-4

Κυριακή, 12 Ιανουαρίου 2014

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)   
Νεότερα αποτελέσματα
(13η αγωνιστική)

Μ.ΑΛΕΞ. ΒΡΑΧΙΑΣ22ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ11ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ30ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ12ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ31ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ11ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Βαθμολογία

ομάδεςβαθμοίποινέςγκολN/I/Hεντόςεκτός
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 31024-16 10-1-2 12-6 6-0-1 12-10 4-1-1 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 25034-17 7-4-2 19-6 5-1-0 15-11 2-3-2 
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 25019-18 8-1-4 11-5 5-1-0 8-13 3-0-4 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 23026-28 7-2-4 14-9 4-2-1 12-19 3-0-3 
ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ 20028-24 6-2-5 16-12 3-2-2 12-12 3-0-3 
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 19019-12 5-4-4 10-5 3-1-2 9-7 2-3-2 
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 19021-15 5-4-4 15-9 3-2-2 6-6 2-2-2 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 16028-27 5-1-7 15-12 3-1-3 13-15 2-0-4 
Μ.ΑΛΕΞ. ΒΡΑΧΙΑΣ 16023-24 4-4-5 11-11 2-2-2 12-13 2-2-3 
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 15023-25 4-3-6 13-13 2-2-2 10-12 2-1-4 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 6018-29 1-3-9 13-15 1-1-5 5-14 0-2-4 
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4013-41 1-1-11 9-15 1-0-5 4-26 0-1-6

Πέμπτη, 9 Ιανουαρίου 2014

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλημάτων υποδομών

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 11 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------


ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 - Εθνικός Ευόσμου 
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:10.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------------


ΠΙΕΡΙΚΟΣ - Εθνικός Ευόσμου 
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:11.30


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2014


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 6ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – 10η αγωνιστική
----------------------------------------------------------------


Ελπίδες Ηλιούπολης – Εθνικός Ευόσμου 1 – ώρα: 13.00


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 7ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΝΤ. ΚΟΥΗ – 1οη αγωνιστική
--------------------------------------------------------


Ντ. Κούης 1 – Εθνικός Ευόσμου Α – ώρα: 13.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ


7ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER – 10η αγωνιστική
---------------------------------------------------------------


Εθνικός Ευόσμου – Πρωτέας – ώρα: 11.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ


2ος ΟΜΙΛΟΣ – ΚΕΝΤΡΟ ΒΑΟ – 10η αγωνιστική
---------------------------------------------------


ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – Ρθνικός Ευόσμου – ώρα: 11.30