Παρασκευή, 27 Σεπτεμβρίου 2013

Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων Σαββατοκύριακου 28 & 29/9

ΣΑΒΒΑΤΟ 28.09.2013

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)


------------------------------------------------------


Δόξα Αδένδρου - Δόξα Ελπίδας 


Γήπεδο:Αδένδρου - ώρα:17.00


- Α'Βοήθ.:Χαρατσίδης Χρήστος




Ελπίδες Χαλάστρας - Εθνικός Ευόσμου 

Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:17.00

Παρατηρητής:Φιλοξένης Συμεών - Α'Βοήθ.:Δαλκίδης Πασχάλης



Δάφνη Ακροποτάμου - Αστραπή Δενδροποτάμου 


Γήπεδο:Ακροποτάμου - ώρα:17.00


Παρατηρητής:Γαϊτανίδης Σταύρος - Α'Βοήθ.:Τσαμαντουριδης Γιάννης




Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ρουβίκωνας 


Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα:17.00


Παρατηρητής:Φωτιάδης Κων/νος - Α'Βοήθ.:Κολόκας Κωνσταντίνος

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΕΔΡΟΥ - Δ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ


Κυριακή, 22 Σεπτεμβρίου 2013

ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ 1ου ΟΜΙΛΟΥ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)   
Νεότερα αποτελέσματα
(1η αγωνιστική)

Μ.ΑΛΕΞ. ΒΡΑΧΙΑΣ24ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ10ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ12ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ30ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ12ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ00ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Βαθμολογία

ομάδεςβαθμοίποινέςγκολN/I/Hεντόςεκτός
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 303-0 1-0-0 3-0 1-0-0 0-0 0-0-0 
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 304-2 1-0-0 0-0 0-0-0 4-2 1-0-0 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 301-0 1-0-0 1-0 1-0-0 0-0 0-0-0 
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 302-1 1-0-0 0-0 0-0-0 2-1 1-0-0 
ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ 302-1 1-0-0 0-0 0-0-0 2-1 1-0-0 
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 100-0 0-1-0 0-0 0-1-0 0-0 0-0-0 
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 100-0 0-1-0 0-0 0-0-0 0-0 0-1-0 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 001-2 0-0-1 1-2 0-0-1 0-0 0-0-0 
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 001-2 0-0-1 1-2 0-0-1 0-0 0-0-0 
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 000-1 0-0-1 0-0 0-0-0 0-1 0-0-1 
Μ.ΑΛΕΞ. ΒΡΑΧΙΑΣ 002-4 0-0-1 2-4 0-0-1 0-0 0-0-0 
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 000-3 0-0-1 0-0 0-0-0 0-3 0-0-1

ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΜΕ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ

ΕΘΝΙΚΌΣ ΕΎΟΣΜΟΥ - ΔΆΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3-0
- Παίζοντας πολύ καλό ποδόσφαιρο και κόντρα σ ένα κακό διαιτητή, κατάφερε ο Εθνικός να πάρει τους  τρεις βαθμούς της νίκης, πετυχαίνοντας τρία όμορφα γκολ, έχοντας δύο δοκάρια, αρκετές χαμένες ευκαιρίας και παίζοντας όλο το δεύτερο ημίχρονο με 10 παίκτες, λόγω του ανεπαρκούς διαιτητή, ο οποίος έδωσε στο τέλος του α΄ημιχρόνου αψυχολόγητο και ανύπαρκτο πέναλτι και απέβαλε τον αμυντικό του Εθνικού.
- Παρ΄όλα αυτά ο Εθνικός επί 90 λεπτά έπαιξε καλό ποδόσφαιρο με συμπαγή άμυνα σε όλο το γήπεδο και πολύ καλή ανάπτυξη επιθετικά και σε κανένα χρονικό σημείο δε φάνηκε ότι έπαιζε με παίχτη λιγότερο.
- Άξιο αναφοράς είναι η απόκρουση του πέναλτι από τον πολύ καλό ΚΑΝΙΔΗ, που η γενικότερη παρουσία του κάτω από τα δοκάρια ήταν σε ψηλό επίπεδο, εμπνέοντας σιγουριά στους συμπαίχτες του.
- Τα γκολ πέτυχαν οι ΑΣΗΜΑΚΗΣΔΗΜΆΔΗΣ  και ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΓΙΆΝΝΗΣ .



Τετάρτη, 18 Σεπτεμβρίου 2013

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΘΝΙΚΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
=========================

ΤΡΙΤΗ                18.00 - 1930

ΤΕΤΑΡΤΗ          18.00 -19.30

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   16.30 - 18.00


ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΤΙΟΥ
================

ΔΕΥΤΕΡΑ          20.30 - 21.30
 ΑΤΟΜΙΚΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΩΝ

ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ
=============
ΑΙΘΟΥΣΑ ΜΕ ΒΑΡΗ (ΠΑΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ)
ΔΕΥΤΕΡΑ           21.00 - 22.30

Σάββατο, 14 Σεπτεμβρίου 2013

ΑΚΔΗΜΙΑ ΚΟΥΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 6-0 (ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ)

- Με ευρεία νίκη, επι της αξιόμαχης ομάδας της ακαδημίας του Ντίνου Κούη ξεκίνησε η ομάδα τζούνιορ του Εθνικού. Παίζοντας ικανοποιητικό ποδόσφαιρο (βρισκόμαστε ακόμη στην αρχή της ποδοσφαιρική χρονιάς)  φιλοδόρισε με έξι γκολ την αντίπαλη ομάδα, γεμίζοντας με αισιοδοξία γονείς και παράγοντες του ιστορικού σωματείου.



Παρασκευή, 13 Σεπτεμβρίου 2013

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ
========
18.30 - 19.30    ΒΑΒΙΝΙ 1 (κ.Νίκος)
                          ΒΑΒΙΝΙ 2
                          ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 (κ.Χρήστος)
                          ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2(κ.Σάκης)
-------------------------------------------------------------------
19.30 - 20.30   ΤΖΟΥΝΙΟΡ  (κ.Γιώργος)
                         ΤΖΟΥΝΙΟΡ (κ.Χρήστος)
-------------------------------------------------------------------
20.30 - 21.30   ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 (κ.Γρηγόρης)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΤΡΙΤΗ
=====
16.00 - 17.30  ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ (κ.Γιωργος)              
------------------------------------------------------------------
17.30 - 18.30   ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ (κ.Νίκος)
                       ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 (κ.Γρηγόρης)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΤΕΤΑΡΤΗ
=======
19.30-20.30   ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 (κ.Γρηγόρης)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΠΕΜΠΤΗ
=======
16.00-17.30   ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ (κ.Γιώργος )
--------------------------------------------------------------------
17.30 - 18.30  ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ (κ.Νίκος)
                       ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 (κ.Γρηγόρης)
--------------------------------------------------------------------
18.30 - 19.30  ΒΑΒΙΝΙ  1(κ. Νίκος)
                       ΒΑΒΙΝΙ  2
                       ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1(κ.Χρήστος)
                       ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2(κ.Σάκης)
--------------------------------------------------------------------
19.30 - 20-30  ΤΖΟΥΝΙΟΡ (κ.Γιώργος)
                        ΤΖΟΥΝΙΟΡ (κ.Χρήστος)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
===========
18.30 - 19.30  ΒΑΒΙΝΙ 1 (κ.Νίκος)
                       ΒΑΒΙΝΙ  2
                       ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1(κ.Χρήστος)
                      ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2(κ.Σάκης)
---------------------------------------------------------------
19.30 - 20.30  ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 (κ.Γρηγόρης)
                       ΤΖΟΥΝΙΟΡ (κ.Χρήστος)
----------------------------------------------------------------
20.30 - 21.30  ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 (κ.Γρηγόρης)
                       ΤΖΟΥΝΙΟΡ   (κ.Γιώργος)
                       ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ (κ.Νικος)
----------------------------------------------------------------
21.30 - 22.30  ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ (κ.Γιώργος)